7 powodów, dla których ludzie wybierają karierę nieruchomości

Published by admin on

Jak coraz więcej osób wybiera kariery nieruchomości, szacuje się, że zatrudnienie w nieruchomościach wzrośnie o 7 procent w latach 2018-2028, według amerykańskiego Biura Statystyki Pracy. Co czyni nieruchomości atrakcyjną dla niektórych? Oto siedem rzeczy, które agenci nieruchomości kochają o swojej pracy.

1. Stajesz się własnym szefem

Większość agentów nieruchomości pracuje jako niezależni wykonawcy. Udają sobie ustawić własne godziny i samodzielnie decydują, jak zarządzać swoim czasem i priorytetami. Możesz pracować z domu, ustalić własne cele i zdobyć nagrody za swoje sukcesy. “Jesteś własnym szefem, co jest wielkim czynnikiem, dlaczego ludzie wchodzą do niego” – powiedział Marcel Tessier, agent nieruchomości z ponad 30 lat doświadczenia w nieruchomościach mieszkalnych.

„Czas jest wielkim czynnikiem” – powiedział. Oczywiście musisz umieścić w długich godzinach, ale jak otrzymasz powtarzające się klientów są bardzo elastyczne. Po tym, jak zostaniesz utworzony”.

2. Wybór kariery nieruchomości może być szybkim procesem w porównaniu do innych karier

Jeśli chcesz zmienić karierę, stawanie się agentem nieruchomości jest procesem mniej spędzającym czas niż, na przykład, stawanie się chirurgiem. To nie oznacza, że jest to łatwy wybór, ale po prostu, że istnieją dostępne możliwości edukacyjne, które ludzie z różnych środowisk mogą wykorzystać do ich korzyści. Dla wielu ludzi, stać się profesjonalistą nieruchomości może być rzeczywistością, podczas gdy nadal wymagający i nagradzający cel.

“Istnieje wiele godzin w niepełnym wymiarze godzin” – powiedział Tessier. „Ludzie robią to, ponieważ łatwo jest wejść do środka”.

3. Potencjał zysku w nieruchomościach

Nie ograniczasz się do tego, ile możesz zarabiać na godzinę, a nawet do konkretnej grupy wynagrodzeń. Ponieważ Twoja kariera jest w zasadzie Twoim biznesem, Twoje główne ograniczenia to, jak dobrze możesz rozpocząć i rozwijać swój biznes. “Może to być bardzo opłacalne” – powiedział Tessier. “Myślę, że dlatego wiele osób wchodzi w to. Myślą, że zarabiają te pieniądze przez całą noc, a potem zdają sobie sprawę, że jest to bardzo trudna praca”.

Chociaż jest to trudna praca, Tessier podkreślił, że ci, którzy są gotowi umieścić w pracy i umieścić klientów najpierw mogą zobaczyć sukces w biznesie. “Jeśli wchodzisz do niego za pieniądze, wchodzisz do niego z niewłaściwego powodu” – powiedział Tessier. „Nie martw się o pieniądze, które zamierzasz zarobić; martw się o klienta. Jeśli dbasz o potrzeby swoich klientów, zawsze będziesz robić sprzedaż. Pomóż ludziom uzyskać to, czego chcą i o czym marzą. Wtedy będziecie szczęśliwi”.

Cztery Profesjonaliści nieruchomości pomagają ludziom w ważnych miliach

Wielu agentów nieruchomości cieszy się wielką satysfakcją, wiedząc, że pomagają ludziom przez ważne czasy w ich życiu. Od nowej pary, która kupuje swój pierwszy dom, do rodzin, które kupują dom wakacyjny lub licencjat, którzy otrzymują swój ostatni stopień licencjata, agenci nieruchomości mogą pomóc ludziom przez każdy etap ich życia i naprawdę być częścią społeczności. Kiedy jesteś agentem nieruchomości, czasami stajesz się częściowym doradcą mieszkania opole, częściowym trenerem i częściowym mentorem. To może być bardzo nagrodzone dla profesjonalistów nieruchomości, którzy mają pasję do zwrotu.

„Kiedy zajmujesz się mieszkaniami” – powiedział Tessier, „istnieje inna emocja”. Powiedział, że niektórzy agenci nieruchomości rozwijają się w mieszkaniach nad komercyjnym z powodu tej emocji. „Niektórzy ludzie kochają to dlatego, że znajdziesz kogoś w domu swoich marzeń.”

5 Nieruchomości zawsze się zmieniają

Ludzie, którzy nudzą się w biurze, robiąc to samo każdego dnia, nie będą mieli tego problemu w nieruchomości. Jeśli lubisz zmiany, nowe trendy i dostosowywanie się do różnych rynków, nieruchomości oferują wszechstronność w środowisku pracy, które szukasz. Możesz również poradzić sobie z wieloma różnymi typami osobowości. Dla niektórych osób może to być niesamowicie ekscytująca część pracy.

„Niektórzy ludzie uwielbiają się socjalizować” – powiedział Tessier. Spotkasz wielu ludzi i spotkasz wiele różnych osobowości.

6. Jesteś ekspertem

Po tym, jak spędzisz czas, aby dowiedzieć się, jak zostać agentem nieruchomości, a następnie szanować swoje umiejętności, znajdziesz, że naprawdę stajesz się wiedzący i dobry w tym, co robisz. Klienci szukają porady na rynku i dowiesz się, co im powiedzieć. Agenci nieruchomości są dumni z tego, że są ekspertami, a następnie nauczycielami.

7 Nieruchomość daje Ci zachętę do ciężkiej pracy

“Ludzie, którzy chcą żyć muszą pracować super ciężko” – powiedział Tessier. Jest to jednak nagrodzony rodzaj ciężkiej pracy. “Możesz pracować tak ciężko, jak chcesz” – powiedział. To pozwala Ci pracować tak ciężko, jak chcesz. Jeśli pracujesz dla kogoś innego, nie otrzymasz gratulacji, ponieważ robisz to dla kogoś innego”.


0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *