Advertising Account Executive [Opis Pracy, Wynagrodzenie I Korzyści]

Published by admin on

Wykonawcy rachunków reklamowych (lub po prostu wykonawcy rachunków) to główny związek między agencjami reklamowymi i medialnymi a ich klientami. Rola to połączenie działalności sprzedaży lub rozwoju biznesu oraz zarządzania relacjami z klientami.

Zarządcy rachunkowości spotkają się z klientami w celu uzyskania dogłębnego zrozumienia ich potrzeb reklamowych i promocyjnych, budżetów przewidzianych dla tych działań, odbiorców docelowych i innych krytycznych demografii, informacji o rynku i konkurencji oraz wszelkich innych istotnych szczegółów.

Następnie zarządzają i koordynują kampanie reklamowe i promocyjne po zatwierdzeniu klienta, śledzą budżety i koszty oraz zapewniają płynny przebieg projektów. Wykonawcy pozostają w kontakcie z przeszłymi klientami i żądają nowego biznesu poprzez przedstawienie propozycji lub punktów we współpracy z innymi członkami agencji.

Wynagrodzenie i korzyści Zarządzający kontami reklamowymi zarabiają podstawową roczną pensję od 18 000 do 20 000 funtów i podnoszą się od 25 000 do 30 000 funtów. Starsze wykonawcy rachunków zarabiają wynagrodzenia w zakresie od 30 000 do 40 000 funtów, podczas gdy wykonawcy rachunków zarabiają około 40 000 do 50 000 funtów. Wykonawcy rachunków pracujący w dużych, wielonarodowych agencjach lub z siedzibą w obszarach metropolitalnych mają wyższy potencjał zysku, z wynagrodzenia na wyższych poziomach w zakresie od 50 000 do 100 000 funtów, a nawet więcej.

Godziny robocze Godziny robocze są standardowe w ciągu pięciu dni tygodnia, ale mogą być przedłużone w przypadku presji terminów kampanii, strzałów na zewnątrz lub kampanii są strzelane po godzinach urzędowych. Podróżowanie jest częste, czy to w tym samym mieście, aby spotkać się z klientami i uczestniczyć w działaniach kampanii, czy w całym kraju, a nawet za granicą, zwłaszcza podczas obsługi dużych kont klientów lub prowadzenia międzynarodowych kampanii.

Wstęp Absolwenci z dobrymi stopniami w jakiejkolwiek dyscyplinie są kwalifikowalne, ale większość renomowanych i dużych agencji preferuje kandydatów z stopniami w zakresie zarządzania biznesem, reklamy, marketingu, stosunków publicznych, komunikacji lub podobnych przedmiotów zawodowych. Kandydaci muszą posiadać: – Doskonałe umiejętności pisemnej i słownej komunikacji – Kreatywne i innowacyjne procesy myślenia – Wychodząca i zrodna osobowość – Umiejętność połączenia i interakcji z szeroką różnorodnością ludzi.

Szkolenie i progresja Nie ma formalnego programu szkoleniowego dostępnego na rachunek wykonawców; większość uczenia się jest na miejscu pracy z działaniami nadzorowanymi przez starszych, doświadczonych kolegów w początkowych etapach. Chociaż kwalifikacje zawodowe nie są obowiązkowe, wiele agencji i firm zachęca pracowników dodaj za darmo do uzyskania odpowiednich kwalifikacji. Obejmuje to certyfikat Fundacji oferowany przez Instytut Pracowników w Reklamie (IPA), dyplom w komunikacjach marketingowych z Fundacji Edukacji w Reklamie i Marketingie (CAM) lub kwalifikacje oferowane przez Chartered Institute of Marketing (CIM).

Kliknij do oceny! [Total: 1 Średnia liczba: 5 ]


0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *