Jak Utworzyć Nowy Aws Free Account

Published by admin on

Jak utworzyć nowy AWS Free Account i Amazon Web Services krok po kroku

Amazon Web Services (AWS) zapewnia 12 miesięcy konta Free Tier nowym subskrybentom, aby uzyskać praktyczne doświadczenie ze wszystkimi usługami w chmurze AWS. Amazon oferuje szereg usług odwrotnych z niektórymi ograniczeniami, aby uzyskać praktyczne praktyki i więcej wiedzy na temat usług AWS Cloud.

Możesz wypróbować niektóre usługi AWS za darmo w określonych granicach użytkowania. AWS nazywa to AWS Free Tier. Free Tier ma na celu zapewnienie praktycznego doświadczenia z szeroką gamą usług AWS bez opłat.

Na przykład, można zbadać AWS jako platformę dla swojego biznesu poprzez utworzenie witryny testowej z serwerem, alarmami i bazą danych. Możesz również wypróbować usługi dla deweloperów, takie jak AWS CodePipeline, AWS Data Pipeline i AWS Device Farm.

Po utworzeniu konta AWS automatycznie zarejestrujesz się na Free Tier przez 12 miesięcy. Twoja kwalifikacja do bezpłatnego Tier wygasa pod koniec 12 miesięcy. Po upływie terminu, AWS zaczyna pobierać regularne stawki za wszystkie usługi i zasoby AWS, z których korzystasz.

Aby uniknąć opłat podczas korzystania z Free Tier, musisz zachować swoje użytkowanie poniżej limitu Free Tier. Użytkownik jest obciążony wszelkimi czynnościami, które przekraczają granice. Aby pomóc Ci pozostać w granicach, możesz śledzić korzystanie z Free Tier i ustawić alarm fakturujący, aby powiadomić Cię, jeśli zaczniesz pobierać opłaty.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Free Tier Limits, Tracking Your Free Tier Usage.

Aby uzyskać wskazówki dotyczące unikania nieoczekiwanych opłat, zobacz unikanie nieoczekiwanych opłat. Skontaktuj się z obsługą AWS, jeśli potrzebujesz dodatkowego wyjaśnienia nieoczekiwanych opłat na rachunku.

Jeśli w danym miesiącu nie skorzystasz z pełnych korzyści świadczonych przez Free Tier, korzyści nie przechodzą do następnego miesiąca. Aby maksymalizować korzyści z Free Tier, upewnij się, że spędzasz czas z AWS co miesiąc, wypróbując usługi, o których jesteś ciekawy.

Krok 1: Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź do https://aws.amazon.com/free/

Krok 2: Kliknij przycisk „Stwórz darmowy konto”.

Krok 3: Jeśli masz już konto w sklepie Amazon, możesz użyć tego samego konta, aby zalogować się do usług Amazon Web (AWS), a następnie zarejestrować się na darmowym poziomie. Jeśli nie masz konta w sklepie Amazon, możesz tu utworzyć nowy konto, wpisując ważny ID poczty e-mail. Następnie kliknij przycisk „Continue”, aby przejść do następnego kroku.

Krok 4: Informacje kontaktowe

Wybierz typ AWS, a następnie wypełnij poprawne informacje, aby zweryfikować konto. Jeśli zamierzasz utworzyć osobiste użytkowanie, kliknij „Personalny Konto”, a następnie użyj „Profesjonalny”.

Krok 5: Po wypełnieniu formularza wprowadź kod captcha i kliknij przycisk „Stwórz konto i kontynuuj”. Upewnij się, że dostarczasz odpowiednie dane kontaktowe i numer telefonu komórkowego, aby otrzymać połączenie od AWS do weryfikacji motoryzacja.

Krok 6: Informacje o płatności, W tym kroku musisz wypełnić informacje o karcie kredytowej i adres fakturowania.

Krok 7: Potwierdź swoją tożsamość, Tutaj zostaniesz przewieziony na stronę weryfikacji tożsamości, która już będzie miała swój numer telefonu, kliknij przycisk „Tekstowo wiadomość (SMS)” aby kontynuować proces.

Krok 8: Dokonanie weryfikacji tożsamości. Po zakończeniu weryfikacji kliknij przycisk „Continue”

Krok 9: Wsparcie AWS oferuje wybór planów, które spełniają Twoje potrzeby biznesowe. Wybierz odpowiedni plan, a następnie kliknij kontynuuj.

Uwaga: Wszyscy klienci otrzymują bezpłatną podstawową obsługę.

Po zakończeniu wszystkich powyższych kroków otrzymasz e-mail potwierdzenia.

Gratulacje! Zacznij swoją podróż w AWS Cloud.

Wniosek: Mam nadzieję, że ten przewodnik pomoże Ci utworzyć konto AWS Free Tier i Pamiętaj, jakie są darmowe funkcje usługi. Jako część AWS Free Tier Usage, nowi klienci AWS mogą rozpocząć korzystanie z Amazon EC2 za darmo.

Rodzaje Ofert

Odkryj ponad 60 produktów i zacznij budować na AWS za pomocą darmowego poziomu. Dostępne są trzy różne rodzaje darmowych ofert w zależności od zastosowanego produktu. Zobacz poniżej szczegóły dotyczące każdego produktu.

Zawsze za darmo Te darmowe oferty nie kończą się i są dostępne dla wszystkich klientów AWS 12 miesięcy za darmo Ciesz się tymi ofertami przez 12 miesięcy od daty pierwotnej rejestracji do AWS Trials Krótkoterminowe darmowe oferty próbne są dostępne za pośrednictwem wielu różnych rozwiązań oprogramowania

Sprawdź ten link, aby dowiedzieć się więcej o bezpłatnych usługach w AWS

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się

SCHODY STEPINLOGICZNE 292 262 6652

Stepinlogic.com

Kompletny dostawca usług IT dla firm rozwijających się w NY & NJ


0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *